Firar nya portfolion med en utflykt

Öresund

Ja! Jag är äntligen redo att visa upp min nya portfolio och blogg. Känns jättekul! Min gamla portfolio kändes… gammal.

Våren är också här äntligen så jag passar på att fira allt nytt med en utflykt till havet. Min son och jag tillbringar en solig dag i Bunkeflostrand. Letar efter bra macka-stenar, samlar vackra snäckor och vårblommor att rita av.

Lena Svalfors Hedin
Hej, jag som skriver här heter Lena och älskar allt som är kreativt och vackert. Jag är tecknare och säljer mina bilder online. Dagtid arbetar jag med kommunikation i ord och bild, grafisk form, webb och trycksaker.
Lämna gärna en kommentar!

SE ARKIV: 2011–NUTID

FÖLJ MIN BLOGG

follow us in feedly

1 svar på ”Firar nya portfolion med en utflykt”

  1. Hej!!

    Har nu studerat ALLA bilderna i detalj, du är ju fantastiskt duktig!! Fina kort på Alfred och er också, saknar er..Nu kommer väl vår bebis snart så vi får ses! KRAM på er!!

    Svara

Lämna en kommentar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.